אינטרפידחברת אינטרפיד היא חברה בינלאומית לטיולים מאורגנים לחו"ל. טיולי החברה מאופיינים באווירה בינלאומית, קבוצות קטנות ומדריכים מקצוענים. אפשר לומר בביטחון שחברת אינטרפיד היא חברת הטיולים הטובה בעולם.

אתר "המטיילים" הוא סוכן מורשה של חברת אינרטפיד העולמית.


למה כדאי לקנות טיול מאורגן דרך אתר "המטיילים"?  

  • חסכון בזמן - אנו חוסכים לכם זמן רב ובירורים מעייפים. תגידו לנו מה אתם מחפשים בגדול (יעד, סגנון טיול, גודל קבוצה, תאריכים...) ואנחנו כבר נמצא עבורכם את החבילה המתאימה. אנו מתגאים בשירות יעיל ואדיב.
  • מחירים הוגנים – אנו משווקים טיולים של חברת אינטרפיד במחירים המקוריים, ואף במחירים נמוכים יותר.
  • מבצעים – אנו מקפידים להתעדכן לגבי מבצעים מיוחדים של החברה והרבה פעמים נוכל להציע לכם הצעות כדאיות במיוחד. המחירים אינם כוללים את כרטיס הטיסה הבינלאומי.
  • אין כמו אינטרפיד – מדובר בטיולים מאורגנים באיכות הכי גבוהה שיש, עם אוכלוסיה דוברת אנגלית נעימה במיוחד. זו הזדמנות נדירה לחוות חוויות משותפות ולהכיר אנשים מעניינים מרחבי העולם.
  • הבהרה - הרווח שלנו אינו בא על חשבונכם אלא על חשבון חברת אינטרפיד.
 

צרו עמנו קשר לפרטים נוספים – 052-9977710


>> לחצו כאן למידע על טיול מאורגן לסין , טיול מאורגן להודו.


מה עוד כדאי לדעת על אתר "המטיילים"?

כל אחד ואחד מאיתנו אוהב לטייל בצורה שונה. יש כאלה שאוהבים את וודאות, תכנון לפרטי פרטים ומלונות של חמישה כוכבים. לעומת זאת, יש מטיילים המעדיפים חוסר ודאות, ההפתעה ולינה פשוטה בטבע.
כמו בחיים כך גם בטיולים - לא כולנו אותו הדבר ולא כולנו אוהבים את אותם הדברים.

בדיוק מסיבה זו הקמנו את אתר "המטיילים"! כשתזמינו דרכנו טיול מאורגן, תוכלו לבחור בדיוק לאיזה סגנון טיול אתם מעוניינים להצטרף. בהמשך נפרט על כל סגנונות הטיול שאנו מציעים ועל התנאים בכל טיול וטיול.


אנו קשובים לצרכי המטיילים -
  • סגנון הטיול – סגונות הטיול השונים נבדלים אחד מהשני מבחינת: רמת האתגר הפיסי, העדפות הלינה, סוג התחבורה והנוחות הכללית.
  • משך הטיול – תלוי כמובן בהעדפה שלכם. ישנם טיולים ארוכים מאוד המשלבים מספר רב של ארצות וישנם טיולים קצרים יותר המתמקדים במדינה או איזור ספציפי. זוהי הזדמנות יוצאת דופן עבורכם לרדת ממסלול הטיול הרגיל ולפגוש עולם חדש, שונה ומיוחד.
  • היעדים לטיולים - המבחר הרב של הטיולים מאפשר לכם לחוות את אסיה, אפריקה, אמריקה, אוסטרליה ואירופה בצורה ייחודית ובאווירה בינלאומית.
  • טיולים בשפה האנגלית – אנו מציעים טיולים באווירה בינלאומית, בקבוצות קטנות. המדריכים הינם מדריכים דוברי אנגלית שפוגשים אתכם בנקודת המפגש במדינה אליה אתם רוצים לטייל. הקבוצה מורכבת ממטיילים כמוכם מכל רחבי העולם אשר בחרו מראש את סגנון הטיול המתאים להם.
 
>> לחצו כאן כדי לראות את רשימת סגנונות הטיולים של חברת אינטרפיד. בסופו של דבר תצטרכו לבחור באחד מהסגנונות הללו...

אנו בטוחים שתמצאו את הסגנון המתאים לכם!

הורידו כאן קובץ עם פירוט טיול ליפן!
 
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010