טיול בפירנאים


טיול בפירנאים – מסלולי הליכה

רכס הרי הפירנאים, שנמצא בחיץ שבין צרפת לספרד, מספק עשרות דרכים לחוות את הנופים הנדירים. טיולים רגליים מאפשרים לך לראות כל פרט, לשים לב לכל מבנה, עץ, פרח ואגם, ולהרגיש את הטבע בתוך הגוף.

על פני 450 הקילומטרים של רכס ההרים ניתן לצאת לטיולים רגליים קצרים של מספר שעות, כמו גם לטיולים מאורגנים של מספר ימים. אחד הטיולים הרגליים המומלצים ביותר מתחיל בקניון אניסקלו. הליכה איטית ונעימה בין נופים מתחלפים עם עצירות לקפה, תצפית, מנוחה קלה ופיקניק שנותן אנרגיות להמשך היום.


טיול בפירנאים


טיולי אופניים בפירנאים

הרשה לנו להתוודות בפניך: טיול בפירנאים ללא נסיעה באופניים הוא לא טיול. השכרת אופניים היא דבר נפוץ בקרב תיירים שבחרו לנפוש בצד הבסקי או בצד הצרפתי. טיולי האופניים מתאימים למשפחות עם ילדים, לזוגות, לקבוצות חברים ובעצם לכולם.

במקומות גבוהים נדרשת רכיבה מקצועית ומאתגרת יותר, ולבחירתך גם שטחים מישוריים נוחים לרכיבה ומתאימים לילדים ולנוער. מסלולי האופניים עוברים בנקודות החן האטרקטיביות ביותר ומאפשרות לך לשלוט בסדר יומך - לעצור, לנוח, לראות, להתעכב, להמשיך, להתחיל ולסיים מתי שרק תבחר והכול במחיר סביר מאוד.


טיול בפירנאים – אין כמו גי'פים

נדמה כי חלקים מסוימים על פני רכס ההרים המרשים נוצרו במיוחד עבור טיולי ג'יפים. טיול בפירנאים עשוי להגיע אל מסלולי נסיעה אקסטרימיים עם נחלים, אגמים, עליות קטנות ושטחים סלעיים שמתאימים בדיוק לג'יפים. חווית הנסיעה בטיול ג'יפים הופכת כל נוף למרשים יותר, וכל עצירה ולמהנה יותר.

ניתן לשלב בין נסיעה איטית בשטחים מישוריים, לבין נהיגה חווייתית במפרצי הטבע יוצאי הדופן. לרוב מותנית השכרת הג'יפים במסירת ערבון בנוסף לתשלום היומי, ויש הדורשים ליווי מדריך צמוד לאורך כל היום. המחיר תלוי באופי המסלול ובשעות ההשכרה, כשיש אופציה (מומלצת מאוד) להשכרת ג'יפים לטיול בן יומיים הכולל לינה בשטח או במלונות דרכים.


מבט מלמעלה - טיול בפירנאים עם מסוק

אין ספק כי טיול מוסק מעל רכס הרי הפירינאים הספרדיים יותיר בך חוויה של פעם בחיים. מספר שעות של נופים קסומים מעל הרים ירוקים, מדרונות פורחים, נהרות, קניונים ואגמים. המחיר אמנם גבוה באופן יחסית לשאר סוגי הטיולים, אך החוויה הזו מחזירה את ערכה הכספי בדקות הראשונות של הטיסה.

ממריאים מוקדם בבוקר כך שאת הזריחה רואים בגובה העיניים. ממשיכים לאתרים מרכזיים שהם אטרקציות טבעיות שמיוחדות לשילובי הנוף שפוגשים רק במהלך טיול בפירנאים. אחר הצהריים נוחתים הישר לארוחת גורמה בתצפית עוצרת נשימה על חלקו הדרומי של החבל הבסקי.

 
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010