צימרים ברמת הגולןצימרים ברמת הגולן - למה כדאי?


בשנים האחרונות אנו עדים לכך שתיירות הפנים בישראל מתפתחת ומשגשגת, ולא רק בתפוסת המלונות, אלא גם בתחום האירוח הכפרי – הצימרים. בכל שנה נבנים עוד ועוד צימרים שמבקשים לענות על הצרכים הייחודיים של התייר הישראלי המקומי. מדי שנה נבנים צימרים בגליל, צימרים בנגב, צימרים בהרי ירושלים וגם צימרים ברמת הגולן.

כיום מרבית הצימרים נמצאים בצפון, שכן נראה כי בצפון יש אטרקציות רבות יותר שניתן לממש אותן, למרות שהדרום בכלל והנגב בפרט מהווים יעד תיירותי מאוד טוב. יש היום הרבה מאוד סיבות לעובדה שנבנים לא מעט צימרים גליל ובגולן. אם רוצים את האירוח הכפרי האידיאלי, אין ספק שרמת הגולן הוא חבל ארץ מרהיב, עם אפשרויות רבות לטייל ולהתפנק.

צימרים ברמת הגולן


צימרים ברמת הגולן זה קודם כל הנוף

הישראלי הממוצע תמיד מחפש את החופשה האירופאית שלו. מדי שנה מאות אלפים טסים לאירופה, בין אם בחופשת הקיץ שלהם ובין אם לחופשת סקי. הרצון הוא לחוות את אירופה על נופיה המרהיבים, ואם אפשר לעבור את אותה חופשה, אבל בארץ, אז רק ברמת הגולן.

זהו חבל ארץ נעים מאוד במרבית מימי השנה. הקיץ בו יחסית נעים בערבים, והחורף בו הוא הקרוב ביותר לחורף האירופאי, במונחים של המזרח התיכון. לקום אל מול הרי הגולן, אל מול החרמון המושלג בחורף וכיוצא בזה, כדי לקבל את ארוחת הבוקר הבריאה והטעימה ביותר שיש. צימרים ברמת הגולן מגלים נופים מדהימים שאין בשום מקום אחר, עם תצפית טובה לכינרת ועוד.

צימרים ברמת הגולן זה טעימות של חו"ל, אבל בישראל

הטעימות האירופאיות באות לידי ביטוי גם בנופים, גם באוכל וגם ביין. רמת הגולן מפורסמת ביקבים שלה, כמו גם בנופים, והשילוב של האירוח הכפרי עם כל החוויה הטעימה לחיך ולעין נותן את כל מה שאורח צריך לסופשבוע, או אפילו ליותר.

צימרים ברמת הגולן נותנים את האווירה הרומנטית שאנו צריכים, במידה והמחשבה היא על טיול או חופשה רומנטיים. אנחנו לא רוצים להתפשר, ולא להתפשר משמעותו לעלות לרמה ושם למצוא את הצימר המתאים.


לצאת אל חיק הטבע

רמת הגולן מלאה במים. יש לא מעט נחלים שזורמים כל השנה, עם מפלים ומסלולים מרהיבים, שכל מי שאוהבים לטייל יכולים לטייל כאוות נפשם ולא לשבוע מכך. האירוח הכפרי יכול לשלב את הצימר המפנק עם יציאה אל חיק הטבע, כאשר אפשר לבחור את אחת משמורות הטבע באזור, וליהנות מכל מה שיש לרמת הגולן להציע.

אם עדיין לא היינו ברורים מספיק :) - צימרים ברמת הגולן הם החוויה האולטימטיבית לחופשה ישראלית!


 
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010